Osoby kontaktowe

 

Zarząd spółki


Piotr-Jankowski2
86 225 22 40 p.jankowski@intertech-agro.pl

Piotr Jankowski
PREZES ZARZĄDU

86 225 22 40 a.jankowska@intertech-agro.pl
86 225 22 40
a.jankowska@intertech-agro.pl

Anna Jankowska
CZŁONEK ZARZĄDU

Sekreteriat

532-777-770 , 86-225-22-40, sekretariat@intertech-agro.pl

Sylwia Wiśniewska

ASYSTENTKA ZARZĄDU

Dział handlowy

604-814-115, k.gosk@intertech-agro.pl

Karol Gosk
DYREKTOR DZIAŁU HANDLOWEGO

 
505-830-710, m.kraska@intertech-agro.pl

Marcin Kraska
DYREKTOR DS. TECHNICZNYCH

MIKICIUK
735 775 588 a.mikiciuk@intertech-agro.pl

Artur Mikiciuk

DORADCA HANDLOWY

Edward Walus
735-200-555 e.walus@intertech-agro.pl

Edward Walus

DORADCA HANDLOWY

Elzbieta Alejnikow
504-060-182 , e.alejnikow@intertech-agro.pl

Elżbieta Alejnikow

ASYSTENTKA DZIAŁU HANDLOWEGO/ FAKTUROWANIE

Dział exportu

722-777-711, t.brodziak@intertech-agro.pl

Tadeusz Brodziak

SPECJALISTA DS. EXPORTU

JĘZYKI: RU, DE

 
735-775-533, export@intertech-agro.pl

Katarzyna Zajko

SPECJALISTA DS. EXPORTU

I FAKTUROWANIA

JĘZYKI: ENG

Dział kadr i płac

720-009-003, m.bauer@intertech-agro.pl

Monika Bauer

GŁÓWNA KSIĘGOWA

 

Asystent ds. księgowości tel:

Iwona Krajewska

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI

722-777-775, j.uszynska@intertech-agro.pl

Jolanta Uszyńska

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

 

aneta-sutkowska
735-775-522, a.sutkowska@intertech-agro.pl

Aneta Sutkowska

ANALITYK FINANSOWY

532-777-775, a.myslinski@intertech-agro.pl

Artur Myśliński

ANALITYK FINANSOWY

Dział marketingu

504-701-011 marketing@intertech-agro.pl

Angelika Żuber

 

Transport i spedycja

532 777 773

Michał Lutostański

LOGISTYK

p.mioduszewski@intertech-agro.pl , 735-221-777

Przemysław Mioduszewski

SPECJALISTA DS. FLOTY

Dział zaopatrzenia

720-009-005
m.jastrzab@intertech-agro.pl

Marta Jastrząb

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I ZAOPATRZENIA

517-238-900, k.wiaksa@intertech-agro.pl

Katarzyna Szymczuk

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I ZAOPATRZENIA

Dział serwisu i montażu

532-777-776
506-215-191
serwis@intertech-agro.pl

Paweł Krajewski
DORADCA DS. SERWISU

serwis@intertech-agro.pl 506-215-191

Paweł Biały
DORADCA DS. SERWISU

montaz@intertech-agro.pl

Karol Ponichtera
KIEROWNIK MONTAŻU

Dział usług

+48 501 060 161 uslugi@intertech-agro.pl

Mateusz Milewski

DORADCA DS. USŁUG

Dział technologów

722-777-774 technolog@intertech-agro.pl

Bartłomiej Mogielnicki

GŁÓWNY TECHNOLOG

662-581-386 technolog@intertech-agro.pl

Łukasz Nowowiejski

TECHNOLOG

662-581-386 technolog@intertech-agro.pl

Paweł Choromański

TECHNOLOG

Sklep

Łukasz Wojtas

KIEROWNIK SKLEPU

Leszek Zaremba

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Beata Tarnowska

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH