Osoby kontaktowe

 

Zarząd spółki


Piotr-Jankowski2
86 225 22 40 p.jankowski@intertech-agro.pl

Piotr Jankowski
PREZES ZARZĄDU

86 225 22 40 a.jankowska@intertech-agro.pl
86 225 22 40
a.jankowska@intertech-agro.pl

Anna Jankowska
CZŁONEK ZARZĄDU

Sekreteriat

86 225 22 40 532 777 770 sekretariat@intertech-agro.pl
86 225 22 40 532 777 770 sekretariat@intertech-agro.pl

Angelika Żuber

ASYSTENTKA ZARZĄDU

 Dział handlowy

604-814-115 k.gosk@intertech-agro.pl
604-814-115
k.gosk@intertech-agro.pl

Karol Gosk
DYREKTOR DZIAŁU HANDLOWEGO

Artur Myśliński
ZASTĘPCA DYREKTORA HANDLOWEGO

505-830-710 m.kraska@intertech-agro.pl
505-830-710 m.kraska@intertech-agro.pl

Marcin Kraska
DYREKTOR DS. TECHNICZNYCH

 
MIKICIUK
735 775 588 a.mikiciuk@intertech-agro.pl

Artur Mikiciuk

DORADCA  HANDLOWY

 
Edward Walus
735-200-555 e.walus@intertech-agro.pl

Edward Walus

DORADCA  HANDLOWY

 

 
Elzbieta Alejnikow
504-060-182 , e.alejnikow@intertech-agro.pl

Elżbieta Alejnikow

ASYSTENTKA DZIAŁU HANDLOWEGO/ FAKTUROWANIE

Dział exportu

Tadeusz Brodziak
722-777-711 t.brodziak@intertech-agro.pl

Tadeusz Brodziak

SPECJALISTA DS. EXPORTU

JĘZYKI: RU, DE

 

Katarzyna Zajko

SPECJALISTA DS. EXPORTU

I FAKTUROWANIA

JĘZYKI: ENG

Dział kadr i płac

m.bauer@intertech-agro.pl

Monika Bauer

GŁÓWNA KSIĘGOWA

 

edyta-michalowska
735-200-777 e.michalowska@intertech-agro.pl

Edyta Michałowska

KSIĘGOWA

 

Jolanta Uszyńska

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

 

aneta-sutkowska
735-775-522

Aneta Sutkowska

ANALITYK FINANSOWY

 

Dział marketingu

Angelika Żuber

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

 

Transport i spedycja

532 777 773

Michał Lutostański

LOGISTYK

Dział zaopatrzenia

720-009-005
m.jastrzab@intertech-agro.pl

Marta Jastrząb

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I ZAOPATRZENIA

517-238-900
k.wiaksa@intertech-agro.pl

Katarzyna Wiaksa

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I ZAOPATRZENIA

722-777-773
m.kolakowski@intertech-agro.pl

Michał Kołakowski

KIEROWNIK ZAOPATRZENIA  PRODUKCJI

Dział serwisu

532-777-776
506-215-191
serwis@intertech-agro.pl

Paweł Krajewski
DORADCA DS. SERWISU

Dział usług

501-060-161
uslugi@intertech-agro.pl

Adam Kraska

DORADCA DS. USŁUG

Dział technologów

722-777-774 technolog@intertech-agro.pl

Bartłomiej Mogielnicki

GŁÓWNY TECHNOLOG

662-581-386 technolog@intertech-agro.pl

Łukasz Nowowiejski

TECHNOLOG

662-581-386 technolog@intertech-agro.pl

Paweł  Choromański

TECHNOLOG

Sklep

tel. 504-060-181 sklep@intertech-agro.pl

Łukasz Wojtas

KIEROWNIK SKLEPU

Leszek Zaremba
735 775 544 sklep@intertech-agro.pl

 Leszek Zaremba

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

 

beata-tarnowska
sklep@intertech-agro.pl

Beata Tarnowska

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH