Akcesoria SMART od InterTech

07 maja 2024

Akcesoria SMART od InterTech

Akcesoria SMART od InterTech

Ładowacz czołowy to pomocnik w każdym gospodarstwie rolnym. Można go nazwać wielozadaniowcem, gdyż wyposażony w odpowiedni osprzęt służy do prac codziennych oraz wybiórczych. Czy wykorzystamy potencjał ładowacza czołowego? Zależeć będzie to przede wszystkim od osprzętu jakim dysponujemy.

Wyposażenie ładowacza w profesjonalny osprzęt jest podstawą jego funkcjonowania w wielu przedsiębiorstwach rolnych, leśnych oraz komunalnych. W gospodarstwie rolnym specjalizującym się w chowie bydła mlecznego najlepiej sprawdzi się krokodyl, który świetnie poradzi sobie w budynkach inwentarskich, gdzie zwierzęta utrzymywane są na głębokiej ściółce.

W gospodarstwach zajmujących się produkcją drobiu (kur) najlepiej wyposażyć ładowacz w łyżko-krokodyl, w którym łyżka zabezpieczy kurzeniec przed wysypywaniem. Przy pomocy krokodyla i łyżko krokodyla poradzimy sobie z przewiezieniem:

Nazwany w rolnictwie łyżko-krokodyl, znajduje zastosowanie w budownictwie i inżynierii lądowej, gdzie nosi nazwę chwytak krokodyl lub chwytak wodny i wykorzystywany jest podczas prac związanych z hydrotechniką, osuszaniem terenów i naprawą nadbrzeży. Znajduje zastosowanie również w projektach budowlanych przy pogłębianiu koryt rzek czy budowaniu grobli.

Krokodyl i łyżko-krokodyl to namiastka tego co posiada w swojej ofercie firma Inter Tech. Producent maszyn i urządzeń rolniczych oferuje całą gamę osprzętu do załadunku, przeładunku oraz transportu materiałów w gospodarstwach rolnych w tym łyżki załadunkowe, widły paletowe, chwytaki bel, podnośniki bel, podnośnik big-bag, transportery bel, zgarniacz do obornika, a także wycinaki do kiszonki

Oprócz gospodarstwa rolnego również gospodarka leśna jest obszarem w którym ładowacz czołowy wyposażony np. w chwytak do drewna firmy InterTech jest w stanie podnosić i przemieszczać kłody drewna.

Bogata seria Smart Firmy Inter Tech, sprawia, że każde gospodarstwo rolne, leśne czy komunalne dopasuje go do swoich potrzeb zwracając szczególną uwagę, do jakich prac przeznaczone będzie to narzędzie.