FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

InterTech jest polską firmą, której siedziba mieści się w Zambrowie w województwie podlaskim.

InterTech jest liderem w produkcji ładowaczy czołowych z linii Front Loader Line posiadając ponad 1500 wersji konstrukcji wsporczych dla różnych modeli ciągników.  W ofercie firmy znajdują się także maszyny polowe z linii Blue Line, zielonkowe z linii Green Line, komunalne z linii Orange Line, także różnorodny osprzęt z linii Smart. Pełna gama produktów dostępna jest pod adresem https://intertech-agro.pl w zakładce Oferta.

Zakup maszyn odbywa się przez sieć dealerską. Lista dealerów znajduje się pod adresem: https://intertech-agro.pl/znajdz-dealera/

Chcąc zostać dealerem InterTech wystarczy wypełnić Formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod adresem https://intertech-agro.pl/strefa-dealera/chce-zostac-dealerem/. W ciągu 48 h  wykwalifikowany pracownik InterTech kontaktuje się w celu ustalenia warunków współpracy.

Rekrutacja w InterTech odbywa się za pośrednictwem Formularza rekrutacyjnego znajdującego się przy każdej ofercie pracy. Na stronie internetowej www.intertech-agro.pl/kaiera/ znajdują się najaktualniejsze oferty pracy. Jeśli nie ma oferty dopasowanej do Twoich potrzeb, mimo wszystko wyślij swoje CV na adres: cv@intertech-agro.pl i opisz na jakim stanowisku chciałbyś podjąć pracę.

Z serwisem InterTech można skontaktować się w następujący sposób:

Części zamienne do maszyn InterTech dostępne są u autoryzowanych dealerów oraz na stronie IT Parts. W ofercie IT Parts znajdują się też części zamienne do innych rodzajów maszyn dostępnych na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Tak, wykonujemy naprawy maszyn InterTech zarówno w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Naprawę można wykonać za pośrednictwem dealera lub dokonać zgłoszenia za pomocą formularza serwisowego dostępnego pod adresem https://intertech-agro.pl/serwis/