Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Tomasz Kotowicz
Tomasz Kotowicz

Dyrektor Handlu i Marketingu

t.kotowicz@intertech-agro.pl

+48 735 775 588

Tadeusz Brodziak
Tadeusz Brodziak

Regionalny Manager Sprzedaży

Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie, Podlaskie, Płn. Mazowieckie

t.brodziak@intertech-agro.pl

+48 722 777 711

Andrzej Filipowicz
Andrzej Filipowicz

Regionalny Manager Sprzedaży

Łódzkie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Podkarpackie, Małopolskie, Płd. Mazowieckie

a.filipowicz@intertech-agro.pl

+48 735 775 544

Kamil Janisz
Kamil Janisz

Regionalny Manager Sprzedaży

Zachodnio-Pomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie

k.janisz@intertech-agro.pl

+48 735 772 277

Tomasz Kotowicz
Tomasz Kotowicz

Dyrektor Handlu i Marketingu

t.kotowicz@intertech-agro.pl

+48 735 775 588

Marcin Kurza
Marcin Kurza

Manager Sprzedaży Eksportowej

Austria, Bułgaria, Chorwacja, Dania, Grecja, Rumunia, Włochy, Węgry, Słowacja, Słowenia

m.kurza@intertech-agro.pl

+48 735 775 500

Tadeusz Brodziak
Tadeusz Brodziak

Regionalny Manager Sprzedaży

Estonia, Litwa, Łotwa, Mołdawia

t.brodziak@intertech-agro.pl

+48 722 777 711

Kamil Borawski
Kamil Borawski

Dyrektor Produkcji

produkcja6@intertech-agro.pl

+48 722 777 211

Michał Jankowski
Michał Jankowski

Dyrektor Działu Zakupów i Magazynu

m.jankowski@intertech-agro.pl

+48 735 200 777

Anna Pękała
Anna Pękała

Specjalista ds. zaopatrzenia

a.pekala@intertech-agro.pl

+48 720 009 005

Maciej Gronostajski
Maciej Gronostajski

Specjalista ds. jakości i serwisu

m.gronostajski@intertech-agro.pl

+48 662 581 386

Daniel Grygoruk
Daniel Grygoruk

Kierownik Marketingu

d.grygoruk@intertech-agro.pl

+48 602 405 835

Edyta Krajewska
Edyta Krajewska

Specjalista ds. marketingu

marketing2@intertech-agro.pl

+48 722 777 775

...
...
...
...

Dane firmy

INTERTECH Sp. z o.o.
Aleja Wojska Polskiego 100,
18-300 Zambrów
NIP: 7231642593

Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
numer KRS 0001067904, wysokość kapitału zakładowego: 7 000 000 zł.

Telefon

Sekretariat

+48 532 777 770

E-mail

sekretariat@intertech-agro.pl

Social Media

Formularz kontaktowy

    Wybierz temat:


    Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

    Skontaktuj się z nami