BLUE Line

Blue Line

Po pierwsze gleba.

Podstawowym warsztatem pracy gospodarstw jest żyzna gleba. Ich przyszłość zależy od dochodowości i konkurencyjności względem kosztów. Aby zachować wysoką wartość produkcyjną Inter Tech zapewnia kompleksowy pakiet unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, zastosowanych w szerokiej gamie maszyn, dedykowanych do pracy w najtrudniejszych warunkach.

GREEN Line

Green Line

Zdajemy sobie sprawę, że żywienie stada ma znaczenie. Postawiliśmy sobie za cel odnalezienie równowagi między wysoką wartością odżywczą paszy, a optymalizacją kosztów produkcji. Dzięki szerokiej gamie niezawodnych maszyn z naszego portfolio, ten plan jest łatwy do osiągnięcia. Ponadto zastosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantuje ochronę użytków zielonych i zapobiega nadmiernej ich eksploatacji.

LOADER Line

Loader Line

Bycie liderem na rynku maszyn rolniczych to oznaka uznania dla jakości, niezawodności i innowacyjności oferowanych produktów. Pozycja lidera wymaga stałego dążenia do doskonalenia produktów, by spełniać rosnące wymagania klientów i utrzymać zaufanie na rynku.

ORANGE Line

Blue Line

Jesienią i zimą warunki drogowe bywają trudne. Aura potrafi być kapryśna i nieprzewidywalna. Komfort i bezpieczeństwo mogą zapewnić jedynie niezawodne maszyny gotowe do pełnienia swej roli. Przemyślane rozwiązania gwarantują gotowość na wyzwania dnia codziennego niezależnie od zmienności pogody.

SMART Line

Smart Line

Zdajemy sobie sprawę, w jak trudnych i nieprzewidywalnych warunkach pracują rolnicy. Czas i precyzja działania odgrywają kluczową rolę w prowadzeniu gospodarstw rolnych.

Ilość i różnorodność codziennych zadań sprawia, że często potrzebują niezawodnego osprzętu dla zwiększenia efektywności swojej pracy. Wybór maszyn towarzyszących, jakiego mogą dokonać, usprawni i ułatwi ich pracę.