контакт

Ми до ваших послуг.

Tomasz Kotowicz
Tomasz Kotowicz

Директор з внутрішніх продажів

t.kotowicz@intertech-agro.pl

+48 735 775 588

Tadeusz Brodziak
Tadeusz Brodziak

Регіональний менеджер з продажу

Поморське, Вармінсько-Мазурське, Куявсько-Поморське, Підляське, Пн. Мазовецьке

t.brodziak@intertech-agro.pl

+48 722 777 711

Andrzej Filipowicz
Andrzej Filipowicz

Регіональний менеджер з продажу

Лодзьке, Свентокшиське, Люблінське, Підкарпатське, Малопольське, Пд. Мазовецьке

a.filipowicz@intertech-agro.pl

+48 722 777 711

Marcin Kraska
Marcin Kraska

Директор з експортних продажів

m.kraska@intertech-agro.pl

+48 505 830 710

Marcin Kurza
Marcin Kurza

Менеджер з експортних продажів

Австрія, Болгарія, Хорватія, Данія, Греція, Румунія, Італія, Угорщина, Словаччина, Словенія

m.kurza@intertech-agro.pl

+48 735 775 500

Tadeusz Brodziak
Tadeusz Brodziak

Регіональний менеджер з продажу

Естонія, Литва, Латвія, Молдова

t.brodziak@intertech-agro.pl

+48 722 777 711

Anna Ostrowska
Anna Ostrowska

Секретаріат

sekretariat@intertech-agro.pl

+48 532 777 770

Zuzanna Złotkowska
Zuzanna Złotkowska

Секретаріат

z.zlotkowska@intertech-agro.pl

+48 532 519 492

Kamil Borawski
Kamil Borawski

Директор з виробництва

produkcja6@intertech-agro.pl

+48 722 777 211

Michał Jankowski
Michał Jankowski

Директор відділу закупівель та складу

m.jankowski@intertech-agro.pl

+48 735 200 777

Maciej Gronostajski
Maciej Gronostajski

Спеціаліст з якості та сервісу

m.gronostajski@intertech-agro.pl

+48 662 581 386

Daniel Grygoruk
Daniel Grygoruk

Керівник маркетингу

d.grygoruk@intertech-agro.pl

+48 602 405 835

Edyta Krajewska
Edyta Krajewska

Спеціаліст з маркетингу

marketing2@intertech-agro.pl

+48 722 777 775

...
...
...
...

Дані компанії

INTERTECH Sp. z o.o.
Aleja Wojska Polskiego 100,
18-300 Zambrów
NIP: 7231642593

Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
numer KRS 0001067904, wysokość kapitału zakładowego: 7 000 000 zł.

Телефон

Секретаріат

+48 +48 532 777 770

Електронна пошта

sekretariat@intertech-agro.pl

Соц.медіа

Контактний формуляр

    Виберіть тему:


    Ми до Вашого розпорядження.

    Зв'яжіться з нами.