Inter Tech nowym Członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku

08 września 2023

Inter Tech nowym Członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku

Inter Tech nowym Członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku

Dzień 1 września wielu osobom kojarzy się głównie z rozpoczęciem roku szkolnego. Zambrowskiej firmie Inter Tech odtąd również będzie kojarzył się z rozpoczęciem, ale kolejnego, ważnego etapu w historii firmy. Podczas Dorocznego Koncertu organizowanego przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Białymstoku prezes Inter Tech – Anna Jankowska odebrała bowiem certyfikat potwierdzający członkostwo firmy w Izbie. Członkostwo w tej instytucji to wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ poprzedzone jest wnikliwą weryfikacją przedsiębiorstw przez zarząd IPH. Ponadto daje realny wpływ na kreowanie środowiska gospodarczego w regionie.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku jest najstarszą, największą i prężnie działającą instytucją samorządu gospodarczego w regionie. Zrzesza małe, średnie i duże firmy z województwa podlaskiego, prowadzące działalność gospodarczą w sferze produkcji, handlu i usług. Występując w imieniu grupy przedsiębiorców stanowi pomost współpracy środowisk gospodarczych wobec władz administracji zarówno lokalnej, wojewódzkiej, jak i centralnej. Od stycznia br. funkcję prezesa IPH pełni Jarosław Antychowicz, dzięki któremu Izba zaczęła rozwijać się w niebywałym tempie. 

Nie po raz pierwszy Inter Tech otrzymuje tak ważny certyfikat. Firma należy bowiem do Klastra Obróbki Metali, który zrzesza krajowych i światowych liderów produkcji maszyn i urządzeń oraz Podlaskiego Klubu Biznesu tworzącego forum nawiązywania współpracy biznesowej.  

Jesteśmy przekonani, że głos firmy Inter Tech, która rozwija się niezwykle prężnie, z pewnością będzie głosem ważnym, wnoszącym wiele cennych uwag i pomysłów w sferę gospodarczą, dla lepszego funkcjonowania przedsiębiorstw na Podlasiu.

Źródło artykułu: Zambrow.org

IPH: Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku
Artykuł Kurier Poranny: XVII Doroczny Koncert Izby Przemysłowo-Handlowej – pożegnania wielkich i powitanie nowych