Pług Hydrauliczny PSSHV-01

ORANGE Line

Pług Hydrauliczny PSSHV-01

MIN. 80 KM

2,15-4,0 m

1,1 m

Nr katalogowyOPV04OPV05OPV06OPV07
Szerokość (m)2,53,153,64,0
Szerokość robocza min. (m)2,152,703,203,55
Szerokość robocza max. (m)2,53,153,64,0
Wysokość odkładnicy (m)1,11,11,11,1
Kąt skrętu (o) 30303030
Minimalna moc ciągnika (KM)80808080
Masa (kg)630690710745
Wyposażenie
Mocowanie EURO lub SMS lub TUZ kat. IIstandard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Amortyzowany lemieszstandard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Dwie niezależnie sterowane odkładnicestandard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Złącze elektyczne 12V (gniazdo zapalniczki)standard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Bezstopniowa hydrauliczna regulacja odkładnicy ze sterownikiemstandard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Kopiowanie poprzeczne terenustandard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Gumowa listwa zgarniająca (mm) 50standard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Koła podporowe / ślizgistandard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Oświetleniestandard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Lemiesz stalowy / mbopcja orangeopcja orangeopcja orangeopcja orange
Lemiesz poliuretanowy / mbpolecane orangepolecane orangepolecane orangepolecane orange
Mocowanie EURO-TUZszczególnie polecane orangeszczególnie polecane orangeszczególnie polecane orangeszczególnie polecane orange
Mocowanie na ładowarkę teleskopowąopcja orangeopcja orangeopcja orangeopcja orange
Mocowanie na mini ładowarkęniedostępne orangeniedostępne orangeniedostępne orangeniedostępne orange
Pakiet serwisowyszczególnie polecane orangeszczególnie polecane orangeszczególnie polecane orangeszczególnie polecane orange
Legenda

Konfigurator

Konfiguruj

Wybierz model:

560 PLN*
800 PLN*
600 PLN*
950 PLN*

Twoja konfiguracja

Pług Hydrauliczny PSSHV-01

Pług Hydrauliczny PSSHV-01

Model: PŁUG HYDRAULICZNY PSSHV-01 OPV04

Wyposażenie dodatkowe:

    Cena netto: 18460 PLN

    * ceny netto