ORANGE Line / Pługi odśnieżne

Pług Odśnieżny PSSHV-04

Kompaktowy pług odśnieżny o szerokości do 2,2 m, z niezależnym sterowaniem odkładnicami i skutecznym zabezpieczeniem przed przeciążeniami.

Pług Odśnieżny PSSHV-04

Pług odśnieżny INTERTECH PSSHV-04 to kompaktowy pług przeznaczony do odśnieżania chodników, placów, dróg wewnętrznych i innych mniejszych powierzchni. Dostępny w szerokościach od 1,5 do 2,2 m i współpracujący z ciągnikami już od 22 KM, dobrze sprawdza się z mniejszymi nośnikami.

Najważniejsze korzyści

  • Niezależne sterowanie odkładnicami – umożliwia dopasowanie ustawienia pługa do kierunku odgarniania śniegu.
  • Bezstopniowa regulacja hydrauliczna – pozwala płynnie zmieniać położenie odkładnic bezpośrednio z kabiny.
  • Skuteczne tłumienie uderzeń – sprężyny kulowane ograniczają przeciążenia i drgania przenoszone na maszynę oraz ciągnik.
  • Lepsze kopiowanie nawierzchni – poprzeczne kopiowanie terenu ułatwia pracę na nierównym podłożu.
  • Ochrona podczas pracy – uchylne lemiesze zmniejszają skutki kontaktu z przeszkodami.
  • Kompaktowe wymiary i niska masa – masa od 165 kg ułatwia współpracę z mniejszymi ciągnikami i nośnikami.

PSSHV-04 to rozwiązanie do odśnieżania mniejszych powierzchni, łączące kompaktową konstrukcję, hydrauliczne sterowanie i skuteczne zabezpieczenie podczas pracy.

MIN. 22 KM

1,40-2,24 m

0,7 m

Nr katalogowyOPV13OPV14OPV15OPV16
Szerokość (m)1,51,82,02,2
Szerokość robocza min. (m)1,401,641,811,96
Szerokość robocza max. (m)1,561,842,042,24
Wysokość odkładnicy (m)0,70,70,70,7
Kąt skrętu (o) 30303030
Minimalna moc ciągnika (KM)22222222
Masa (kg)165180190210
Wyposażenie
Mocowanie TUZ kat. I, IIstandard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Dwie niezależnie sterowane odkładnicestandard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Złącze elektyczne 12V (gniazdo zapalniczki)standard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Bezstopniowa hydrauliczna regulacja odkładnicy ze sterownikiemstandard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Kopiowanie poprzeczne terenustandard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Gumowa listwa zgarniająca (mm) 50standard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Oświetleniestandard orangestandard orangestandard orangestandard orange
Koła podporowe / ślizginiedostępne orangeopcja orangeopcja orangeopcja orange
Lemiesz stalowy (mb)opcja orangeopcja orangeopcja orangeopcja orange
Lemiesz poliuretanowy (mb)polecane orangepolecane orangepolecane orangepolecane orange
Mocowanie EURO/TUZ lub EURO lub SMSopcja orangeopcja orangeopcja orangeopcja orange
Mocowanie na ładowarkę teleskopowąniedostępne orangeniedostępne orangeniedostępne orangeniedostępne orange
Mocowanie na mini ładowarkęszczególnie polecane orangeszczególnie polecane orangeszczególnie polecane orangeszczególnie polecane orange
Mocowanie na koparko-ładowarkęniedostępne orangeniedostępne orangeniedostępne orangeniedostępne orange
Pakiet serwisowyszczególnie polecane orangeszczególnie polecane orangeszczególnie polecane orangeszczególnie polecane orange
Legenda

Konfigurator

Konfiguruj

Wybierz model:

Twoja konfiguracja

Pług Odśnieżny PSSHV-04

Pług Odśnieżny PSSHV-04

Model: PŁUG ODŚNIEŻNY PSSHV-04 OPV13 1,5 m

    Cena netto: 9 080 PLN

    Poprzedni Pług Odśnieżny PSSH-02 Następny Pług Odśnieżny PSSHV-03